Anasayfa
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim
Talep Formu
 

YASAL HAKLAR
www.datasis.com.tr internet (web) sayfasında yer alan yazı, resim ve tabloların bir kısmı ve/veya tamamı DATASİS’in izni olmadan kullanılamaz.

www.datasis.com.tr internet (web) sayfası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü tarafından DATASİS’e verilmiş üretici kodu BİL-KOD: 1191 çerçevesinde DATASİS tarafından üretilmiştir ve işaretlenmiştir.

www.datasis.com.tr internet sayfasının tüm tasarımı ve yazılımı DATASİS tarafından yapılmış olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) çerçevesinde tüm hak ve menfaatleri yalnız ve yalnız DATASİS’e aittir.

DATASİS programları ile uyumlu olan, tasarım ve basımı DATASİS tarafından yapılmış OPTİK FORM ’lar ve SINAV SONUÇ BELGELERİ ‘nin (KARNELER) basım ve satış hakları yalnız DATASİS 'e aittir.
Datasis tarafından üretilen ve de www.datasis.com.tr 'de yer alan herhangi bir Optik Form’un ve/veya SINAV SONUÇ BELGESİ’nin DATASİS’in izni olmaksızın basılması ve satışı yasaktır.

 
[ Anasayfa ]                     [ Hakkımızda ]                       [ İnsan Kaynakları ]                     [ İletişim ]
 
® Copyright 2008 ©
  Datasis Yazılım, Donanım, İletişim, Yayıncılık, Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Tel : 0216 577 2627 - 0216 469 4869 - 0505 825 5095