Anasayfa
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim
Talep Formu

TEST BANKASI ve İNTERAKTİF ÖDEV

Ders, Ünite, Konu bazında sınıflandırılmış HAZIR TEST’lerden oluşan TEST BANKASI’dır. Banka’da yer alan çoktan seçmeli testleri, sınıf içi ölçme materyali olarak kullanabileceğiniz gibi, DATASİS DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı üzerinde yer alan interaktif mesaj sistemi sayesinde öğrencilere İNTERAKTİF ÖDEV olarak da gönderebilirsiniz.
TEST BANKASI’nda Seviyelere, Derslere, Ünite ve Konulara göre farklı soru sayılarında ve Zorluk Derecesinde hazırlanmış olan testlerin, uygulama sonrasında hemen değerlendirilebilmesi için Cevap Anahtarları, hangi konu ve kazanımı ölçtükleri, soru değerleri sistemde hazırdır.
Sistemde yer alan testleri hangi öğretmen, hangi gün, hangi amaçla kullandıysa sistem kayıt altına alarak, gerek aynı öğretmen, gerekse farklı öğretmen için, testleri daha önce kimin ne amaçla kullandığı hakkında uyarı getirmektedir.

Eş zamanlı olarak veli’nin de bilgilendirildiği sistemde, öğretmen, öğrencilerine interaktif ortamdan, zaman kontrollü ödev gönderilebilmekte, yapıp yapmadıklarını kontrol edebilmektedir. Ödevin tamamlanması ile birlikte, öğrenci ve öğretmen anında ödev veya sınav analizini görebilmektedir.

Gerektiğinde, uygulama zamanı, süresi önceden belirlenerek, ONLİNE SINAV uygulaması şeklinde de yararlanılabilen, e-eğitim (e-learning), mobil-eğitim için hazırlanmış çok amaçlı Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Platformudur.
 
[ Anasayfa ]                     [ Hakkımızda ]                       [ İnsan Kaynakları ]                     [ İletişim ]
 
® Copyright 2008 ©
  Datasis Yazılım, Donanım, İletişim, Yayıncılık, Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Tel : 0216 577 2627 - 0216 469 4869 - 0505 825 5095