Anasayfa
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim
Talep Formu

Optik Okuyucular

21 yıllık Optik Okuyucu Satış, Eğitim ve Destek tecrübemiz ile SEKONİC - NCS OPSCAN ürünlerini Datasis Güvencesi ile hizmetinize sunmaktayız.
 ...devamıOptik Formlar

Her tür amaca yönelik Optik Form tasarım ve basımı tarafımızdan, %100 Okutma Garantili olarak yapılmaktadır.
 ...devamıİlkadım Birey Tanıma Envanteri

4 Sınıftan, 12. Sınıfa kadar, öğrencilerimizin kişilik özelliklerini, çalışma alışkanlıklarını, baskın zeka alanını, öğrenme türünü, mesleki ilgisini ve alan yeteneğini bilimsel yöntemlerle belirleyerek, öğrencilerimizin doğru yönlendirilmesi ve de Tam Öğrenmenin sağlanması için gerekli tanıma sonuçlarını üretmektedir.
 ...devamıOrtak Sınav Bankası

Anlaşmalı YAYINEVLERİ’nin ,SBS, YGS, LYS, DİL, KPSS, DGS, ALES, AÇIKÖĞRETİM Deneme Sınavlarının, Ünite ve Konu Tarama Testlerinin yer aldığı SINAV BANKASI’dır. Ortak Sınav Bankasında yer alan sınavlara katılan kurumlara ait BAŞARI Listelerinin, KONU, SORU, MADDE Analizlerinin tümü, o sınava katılan tüm kurumların yer aldığı, ortak havuzda değerlendirildikten sonra düzenlenmektedir.
 ...devamıWeb Tabanlı Dershane Programı (Dersonet)

DERSONET e-Dershane Yönetim Platformu, 18 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 5 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiş, Türkiye’nin ilk WEB TABANLI Dershane Programıdır.
 ...devamıTercih Rehberi

ÖSYM ve MEB Genelge ve Yönergelerine göre hazırlanmış, düzenli olarak güncellenmekte olan LİSE, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite Tercih Programıdır. Web Tabanlı yapısı nedeniyle  kullanımı kolaydır.
 ...devamıParmak İzi

Öğrenci ve personelin dershaneye giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.
 ...devamıTest Bankası ve İnteraktif Ödev

Ders, Ünite, Konu bazında sınıflandırılmış HAZIR TEST’lerden oluşan TEST BANKASI’dır. Banka’da yer alan çoktan seçmeli testleri, sınıf içi ölçme materyali olarak kullanabileceğiniz gibi, DATASİS DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı üzerinde yer alan interaktif mesaj sistemi sayesinde öğrencilere İNTERAKTİF ÖDEV olarak da gönderebilirsiniz.
 ...devamıRandevulu Etüt

Dersonet Etüt Programı, Dershane, Etüt Merkezi, Talebe Yurdu ve Etüt hizmeti veren tüm kurumlar hızlı, pratik, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla kullanabilirler. Web tabanlı yapısı nedeniyle Öğrenciler internet üzerinden istedikleri öğretmenden etüt randevusu talebinde bulunabilirler. Öğrenciler, Öğretmenler, Veliler ve Yöneticiler kendileri için hazırlanmış panellerden Etüt Bilgilerine ulaşabilirler.
 ...devamı 
 
[ Anasayfa ]                     [ Hakkımızda ]                       [ İnsan Kaynakları ]                     [ İletişim ]
 
® Copyright 2008 ©
  Datasis Yazılım, Donanım, İletişim, Yayıncılık, Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Tel : 0216 577 2627 - 0216 469 4869 - 0505 825 5095